top of page

Дитячо-юнацький хор "Віват, музико!"   

Рівненського міського палацу дітей та молоді

Vivat Musica _children choir_Rivne_edited.jpg

​Vivat Musica

Blue Skies and Yellow Fields

   Зразковий дитячий хор "Vivat Musica" засновано у 2000 році при Палаці дітей та молоді м.Рівного. З 2010 року художнім керівником та диригентом є Наталія Павлючук 

    В колективі займається понад 100 дітей та молоді віком від 5 і до 20 років. З 2016 року з випускників хору утворився Молодіжний ансамбль "Vivat Musica", активно концертуючий як в Україні, так і за кордоном.

   Хор активно пропагує дитячо-юнацьке хорове мистецтво та веде насичену конкурсно-фестивальну діяльність.  За час свого існування колектив брав участь у багатьох регіональних, всеукраїнських та міжнародних хорових конкурсах і фестивалях (Польща, Болгарія, Німеччина). «Vivat Musica» - є учасником творчих хорових ательє з професорами: Hans de Hilde (Голандія) та Robert Göstl (Німеччина), Cecilia Martin-Löf (Швеція). Учасник україно-американського вокально-хорового проєкту, спільно з "American Voices",  присвяченому 100-річчю від дня народження Леонарда Бернстайна.

Концертний склад хору має численні грамоти і дипломи лауреатів всеукраїнських і міжнародних фестивалів.

   У репертуарі колективу  - музика Ренесансу, бароко, класика, обробки українських пісень та музика народів світу, фрагменти мюзиклів, твори сучасних  вітчизняних та зарубіжних композиторів.

IMG_6266_2.jpg
bottom of page